WYSTĄPILI W 2014


Maciej Buś, Instytut Zarządzania Contact Center.

Doświadczony ekspert Customer Contact Center. Zbudował i zarządzał wieloma średniej i dużej wielkości strukturami call / contakt center. Manager, trener z 18 letnim stażem w sprzedaży i obsłudze klienta. Propagator standardów oraz dobrych praktyk Customer Contact Center. Inicjator i główny organizator wielu ważnych projektów branżowych. Obecnie prezes Forum Call Center – niezależnej organizacji stowarzyszającej przedsiębiorstwa i osoby pracujące w branży call/contact center.
Inicjatywy i projekty Instytutu to m.in.: Forum Call Center, Call Center Day, Polski Benchmark Customer Contact Center, Kodeks Dobrych Praktyk Customer Contact Center, Polskie stoiska na międzynarodowych targach branżowych (Berlin, Londyn)
Przemysław Gamdzyk, Meeting Designer oraz prezes w spółce Evention.

Przez lata dziennikarz i redaktor specjalizujący się w obszarze tematycznym ICT w perspektywie biznesowej, technologicznej, organizacyjnej i ludzkiej. Był redaktorem Computerworld. Współpracował z Polityką i Rzeczpospolitą. Później zajął się rozwojem biznesu. Zawsze za podstawową wartość i fundament swojej działalności traktował tworzenie efektywnych obszarów porozumienia w biznesie – wyrażonych w piśmie, w świecie Internetu czy w formie fizycznych spotkań. Zrealizował w sumie kilkaset projektów wydawniczych i eventowych.

W ciągu kilku lat budował biznes konferencyjny IDG Business Media, był także dyrektorem programów dla kadry kierowniczej w wydawnictwie IDG Poland. Członek Rady Fundacji „Instytut Mikromakro” – ThinkTanku, którego był założycielem. Aktualnie Prezes spółki wyspecjalizowanej w organizacji skutecznych wydarzeń biznesowych. Łącznie blisko 20 letnie doświadczenie w działalności w obszarze mediów rynku teleinformatycznego. Łączy ścisłe wykształcenie i umysł analityczny z szerokim obszarem zainteresowań i wiedzy oraz głębokim szacunkiem dla humanistyki.

Absolwent Wydziału Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego – uczeń prof. Władysława Turskiego. Ukończył studia podyplomowe „Komunikacja społeczna” organizowane przez Instytut Badań Literackich PAN i Fundację Upowszechniania Nauk. Uczestniczył w szeregu szkoleń i warsztatów, doskonalących kompetencje menedżerskie, umiejętności prowadzenia projektów i sztukę wystąpień publicznych czy wykorzystania narzędzi komunikacji elektronicznej i interaktywnych przekazów marketingowych.

Rafał Jarosz,
Trener biznesowy, menadżer i konsultant.

Od 11 lat związany z obszarem obsługi Klienta i sprzedaży. Twórca projektu KlinikaCallCenter.pl, prelegent i prowadzący podczas kilkunastu konferencji branżowych. Wyróżniony tytułem „2013 Industry Champion” przez największy światowy vortal i stowarzyszenie branżowe ContactCenterWorld.com. Ekspert w obszarze CEM, CRM i Contact Center Fundacji ProProgressio. Audytor w ramach projektu „Firma Przyjazna Klientowi”. Specjalizuje się w rozwiązaniach wspierających zarządzanie relacjami i doświadczeniami Klientów (CEM/CX), podnoszeniu efektywności operacyjnej, analityce biznesowej dla front i back-office oraz wymiarowaniu rozwiązań technologicznych klasy call/contact center i CRM. Jako trener zajmuje się jakością i skutecznością obsługi klienta, sprzedaży oraz zarządzania projektami. Odpowiadał m.in. za relacje z klientami i realizację projektów w kilkuset stanowiskowym call center outsourcingowym, prowadził restrukturyzację obszaru obsługi Klientów w dużej grupie energetycznej, koordynował procesy wyboru i wdrożenia rozwiązań contact center i crm.
Uczestniczył w realizacji projektów dla takich firm jak PKN Orlen, RWE, PZU, Telekomunikacja Polska, Grupa ERGO Hestia, ING UF, ENEA, Polkomtel, PTC Era, Infiniti, Prudential, Microsoft, TUiR Warta, Canal+ Cyfrowy, Sanitec Koło, Exatel, Cefarm, Merlin.pl, Orlen GAZ, Media Regionalne, Getin Bank, Medicover, Orbis, Wolters Kluwer, GLS, Mondi Dorohusk i wiele innych. Realizowane projekty pozwoliły mu zebrać duże doświadczenie w zakresie przygotowania i nadzorowania wdrożeń technologii opartych o rozwiązania call/contact center oraz CRM zarówno czołowych dostawców na świecie jak i rozwiązań lokalnych
Mariusz Kiciński, Kierownik Teleinformatycznego Centrum Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta Wrocławia.

Wyznaczony z ramienia sponsorów biznesowych, aktywnie uczestniczył w pracach koncepcyjnych oraz konsultacjach zespołów projektowych wdrożeń m.in.: projektu Jednego Numeru Obywatelskiego dla Mieszkańców miasta Wrocławia oraz zastosowania systemu klasy CRM w działaniach Urzędu Miejskiego Wrocławia. Odpowiada między innymi za stronę: analityczną, optymalizację procesów oraz jakość i standardy obsługi Mieszkańców w elektronicznych kanałach komunikacji. W dotychczasowym doświadczeniu zawodowym bliskie mu są idee zarządzania organizacji uczących się oraz filozofia jakości Kaizen. Od ponad 10 lat związany z branżą Contact Center w sektorze prywatnym.
Łukasz Kobiec, Key Account Manager w Altar Sp. z o.o. Od ponad 11 lat związany jest z obszarem profesjonalnej obsługi klienta (bankowość, finanse, IT). Przeszedł przez różne szczeble kariery. Był m.in. doradcą infolinii bankowej, pracował też jako specjalista. Do jego obowiązków należało m.in. profesjonalne doradztwo klientom korporacyjnym i instytucjonalnym w wyborze produktów. Realizował też zadania związane z procesową obsługą klientów i zwiększeniem efektywności sprzedaży.
Od blisko dwóch lat związany jest z Altar - dostawcą autorskich systemów call/contact center, gdzie odpowiada za współpracę z kluczowymi Klientami firmy i współtworzy strategię rozwoju Altar Contact Center, systemu przeznaczonego do obsługi klienta. Swoją wiedzą dzieli się, uczestnicząc jako prelegent w branżowych konferencjach oraz pisząc artykuły poświęcone nowoczesnym rozwiązaniom informatycznym i teleinformatycznym dla firm obsługujących klienta masowego.
Tomasz Kulisiewicz, zastępca Dyrektora Ośrodka Studiów nad Cyfrowym Państwem.

W latach 1969-1974 studiował informatykę na Wydziale Elektrycznym Politechniki Budapeszteńskiej (Budapesti Mûszaki és Gazdaságtudományi Egyetem), gdzie uzyskał tytuł magistra inżyniera, następnie – w latach 1975-1981 – pracował jako informatyk w centrum obliczeniowym drogownictwa w Warszawie, a w latach 1982–1992 – na Węgrzech, na różnych stanowiskach w polskich firmach montażowych w przemyśle motoryzacyjnym oraz energetyce.

W latach 1992-2008 dziennikarz prasy informatycznej („PCKurier” - zastępca redaktora naczelnego, „Teleinfo” i „elektroniczna Administracja” - redaktor naczelny, „Prawo i Ekonomia w Telekomunikacji” - redaktor prowadzący), potem członek kolegium redakcyjnego w czasopisma „Czas Informacji”[1]). Od 2001 roku ekspert Centrum im. Adama Smitha, konsultant w dziedzinie informatyki i telekomunikacji, analityk rynku, w latach 2001-2003 doradca Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji .
Bożena Kuźniar, Kierownik Teleinformatycznego Centrum Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta Rzeszowa. Absolwentka Wyższej Szkoły Zarządzania w Rzeszowie oraz Uniwersytetu Rzeszowskiego na kierunku: zarządzanie firmą.
Od 2003 roku pracownik Urzędu Miasta Rzeszowa. Obecnie odpowiada za wysoką jakość i skuteczność obsługi mieszkańców za pomocą kanału elektronicznego, stronę analityczną, a także dostęp do informacji publicznej udzielanej w trybie wnioskowym.
Sławomir Łuczywek, Pierwszy ‘głuchy dyrektor’ w świecie biznesu i nowych technologii. Z wykształcenia historyk, z zamiłowania trener języka migowego. Współtworzył kampanię „Zauważ nasze słowa”, pracował przy projektach „Leksykon Języka Migowego w dziedzinie Bankowości i Ekonomii” oraz „Ustawa o Języku Migowym w języku migowym”. Był przewodniczącym komisji egzaminacyjnych PJM i SJM przy Zarządzie Głównym Polskiego Związku Głuchych. Obecnie biegły sądowy w zakresie odczytywania mowy z ruchu warg. W Migam.pl jest odpowiedzialny za część merytoryczną w Automatycznym Tłumaczu Języka Migowego oraz zarządzanie zespołem związanym z językiem migowym.
Andrzej Maciejewski, redaktor merytoryczny konferencji

Autor tekstów, redaktor publikacji i programów konferencji poświęconych zastosowaniu nowoczesnych technologii i teleinformatyki. Prezentowanie ich pozytywnego wpływu na biznes to źródło jego największej satysfakcji. Przez dekadę związany z tygodnikiem Computerworld. Przez ten czas twórca niezliczonych artykułów temat polskiego i zagranicznego rynku ICT, analiz, relacji z krajowych i zagranicznych imprez i konferencji, wywiadów z dostawcami technologii i jej użytkownikami. Autor i współautor programów konferencji organizowanych przez Computerworld, chętnie wcielający się również w rolę prowadzącego sesje i dyskusje. Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego z ponad 15-letnim doświadczeniem w pracy dziennikarza i redaktora publikacji prasowych oraz internetowych. Po godzinach miłośnik hiszpańskiego wina i kuchni śródziemnomorskiej. Ojciec dwójki dzieci.
Więcej: http://pl.linkedin.com/in/andrzejmaciejewski
Karolina Malczyk,
Zastępca dyrektora Centrum Komunikacji Społecznej Urzędu m.st. Warszawy.

Absolwentka pedagogiki resocjalizacyjnej i pracy socjalnej w Akademii Pedagogiki Specjalnej im. M. Grzegorzewskiej w Warszawie. Ukończyła studia podyplomowe „Zarządzanie w administracji publicznej” oraz „Public Relations w praktyce”
w Akademii Leona Koźmińskiego.

W latach 2001-2006 dyrektor Fundacji „Świat na Tak”. Współautorka poradników dla młodzieży. Od 2009 roku Pełnomocnik Prezydenta m.st. Warszawy ds. równego traktowania, od listopada 2011 roku zastępca dyrektora Centrum Komunikacji Społecznej Urzędu m.st. Warszawy.

Małgorzata Markowska, zastępca dyrektora Wydziału Zarządzania Kontaktami z Mieszkańcami w Urzędzie Miasta Łodzi oraz Pełnomocnik Prezydenta Miasta Łodzi ds. Obsługi Kontaktu z Mieszkańcem.

Zajmuje się m.in.: koordynowaniem zadań związanych z wdrożeniem i rozwojem systemu informatycznego pod nazwą Łódzkie Centrum Kontaktu z Mieszkańcami, w ramach którego od stycznia 2013 roku uruchomiona została teleinformatyczna obsługa mieszkańców wykonywana przez Oddział Call Center. Z wykształcenia ekonomistka. W samorządzie od 1996 r., a w Urzędzie Miasta Łodzi od 2004 r.
Agnieszka Chojnacka - Moroz, Dyrektor ds. Doświadczeń Klientów w ING Życie.

Jest absolwentką Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Kuźmińskiego. Posiada wieloletnie doświadczenie w instytucjach finansowych, takich jak BRE Bank, HSBC oraz ING Usługi Finansowe, gdzie odpowiedzialna była za obszar HR. Od kwietnia 20013 roku odpowiada za obszar Doświadczeń Klienta, który jest jednym ze strategicznych priorytetów ING Życie.
Zajmuje się m.in. budowaniem Drogi Klienta i zwiększania Jego satysfakcji na wszystkich punktach styku Klienta z organizacją. Odpowiada za przeprowadzanie badania satysfakcji Klientów NPS, na podstawie którego wdraża zmiany usprawniające procesy i obsługę Klienta.
Rafał Pychowski, Dyrektor działu sprzedaży aplikacji biznesowych i Contact Center Unima 2000 Systemy Teleinformatyczne S.A.

Ukończył Akademię Ekonomiczną w Krakowie. Od 14 lat pracuje w branży IT, w Unima 2000 od prawie 8 lat. Uczestniczył i z powodzeniem wdrażał systemy dla znanych, dużych klientów spółki Unima 2000. Różnorodność klientów oraz odmiennośc każdego projektu pozwoliła zdobyć Rafałowi bezcenne doświadczenie w obszarze rozwiązań obsługi klienta w celu realizacji jego potrzeb i oczekiwań.
Od trzech lat jako dyrektor działu sprzedaży aplikacji biznesowych i contact center, specjalizuje się w realizacji złożonych i ciekawych projektów Contact Center. Uczestnik wielu konferencji a także autor artykułów w prasie branżowej. Prywatnie zapalony narciarz i wielbiciel dobrej książki.
Arkadiusz Rybacki, Inżynier Systemowy Sevenet S.A.
Z branżą IT związany od ponad ośmiu lat. Jako specjalista Microsoft w dziedzinie nowoczesnych technologii komunikacyjnych (między innymi Exchange, Lync oraz Sharepoint) z sukcesem wspierał i wdrażał liczne projekty dla klientów Sevenet S.A. Od ponad trzech lat specjalizuje się w rozwiązaniach Contact Center, bazujących na wysokiej jakości sprzęcie Cisco. Nieustannie rozwija swoje kompetencje regularnie uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach branżowych.
Wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie wspiera obecnych klientów firmy w doborze najlepszych rozwiązań telekomunikacyjnych.
Dionizy Smoleń
Wicedyrektor w dziale doradztwa biznesowego międzynarodowej firmy PwC. Posiada wieloletnie doświadczenie w obszarze doradztwa dla instytucji sektora publicznego. Specjalizuje się w usprawnieniach organizacyjnych, optymalizacji funkcjonowania instytucji sektora publicznego, redukcji obciążeń administracyjnych i poprawie otoczenia regulacyjnego, jak również w zagadnieniach związanych z innowacyjnością.

Przed dołączeniem do zespołu PwC Polska był (w latach 2006 – 2013) menedżerem w jednej z wiodących firm doradczych, gdzie kierował m.in. realizacją projektów dla urzędów administracji rządowej i samorządowej, Komisji Europejskiej oraz Europejskiego Banku Inwestycyjnego. W latach 1999 – 2005 Dionizy zajmował się w administracji publicznej (Ministerstwo Gospodarki i Ministerstwo Rozwoju Regionalnego) programowaniem i wdrażaniem funduszy unijnych, pełniąc m.in. funkcję wicedyrektora Departamentu. Absolwent Krajowej Szkoły Administracji Publicznej i Uniwersytetu Warszawskiego.
Marcin Spychała, Dyrektor Handlowy w Genesys Telecommunications Laboratories Polska.

Specjalizuje się w projektowaniu i dostarczaniu systemów wspierających wszystkie aspekty obsługi klienta. Jego misją jest poprawa jakości obsługi klienta i standardów pracy w organizacjach contact center i back office. W ciągu ostatnich 6 lat brał udział w ponad 60 projektach z zakresu obsługi klienta. Propagator idei samoobsługowych systemów wsparcia, mobilnych kanałów kontaktu oraz technologii automatyzacji procesów w ramach organizacji. Specjalista z zakresu systemów rozpoznawania mowy i produkcyjnego wykorzystywania tej technologii. Częsty prelegent konferencji branżowych prezentujący głównie najnowsze przykłady wdrożeń i realizacje najciekawszych pomysłów. Z wykształcenia ekonomista z zamiłowania fizyk teoretyk i filozof racjonalista.
Marcin Stopa, Sekretarz Miasta Rzeszowa.

Jest absolwentem Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Rzeszowie. Ukończył także Studium Dziennikarskie WSP oraz studia podyplomowe w Wyższej Szkole Prawa i Administracji w Rzeszowie na kierunku Administracja Publiczna.
Pracował jako dziennikarz zajmujący się m.in. tematyką samorządową. Od 2003 roku związany z Urzędem Miasta Rzeszowa. Był Rzecznikiem Prasowym Prezydenta, a od 2007 roku pełni funkcję Sekretarza Miasta Rzeszowa.
W swojej pracy duży nacisk kładzie na stałe podnoszenie jakości obsługi klienta urzędu i szukanie nowatorskich rozwiązań w tym zakresie.
Stanisław Tamm, Sekretarza Miasta Poznania.
Joanna Wcisło, Dyrektor Departamentu Obsługi Klienta, Netia.

Dyrektor Departamentu Obsługi Klienta Netii od sierpnia 2012 roku. Wcześniej, od 2007 roku pełniła funkcję Dyrektora Departamentu Obsługi Klienta w Raiffeisen Bank Polska S.A., gdzie między innymi tworzyła nową strategię obsługi klienta, nadzorowała Call Center klientów indywidualnych i korporacyjnych, bezpośrednią obsługą klientów w firmie Provident Polska, gdzie odpowiadała za budowę wewnetrznego CC na 400 stanowisk wraz z wyborem technologii, procesami rekrutacyjnymi i szkoleniowymi, W latach 1996 - 2005 pełniła szereg funkcji, związanych w obsługą klienta w firmie Eniro Polska. Joanna Wcisło jest z wyksztalcenia psychologiem społecznym.
Aleksander Wierciński, prezes zarządu CLUDO sp. z o.o.

Jest absolwentem London School of Economics gdzie uzyskał MSc. Public Financial Policy. Od 2003 roku aktywny przedsiębiorca związany z rynkiem telekomunikacyjnym, prekursor użycia otwartych platform typu Asterisk, FreeSWITCH, OpenSIPS we wdrożeniach dla operatorów telekomunikacyjnych i call centers.
Pomysłodawca projektu Cludo, pierwszej w Polsce profesjonalnej i wielokanałowej platformy contact center dostępnej w modelu hostowanym (multi-tenant).
Marcin Wojdat, Sekretarz Miasta Stołecznego Warszawy.

Wykonuje zadania w zakresie zapewnienia sprawnego działania Urzędu, w szczególności w zakresie koordynacji działań oraz przepływu informacji pomiędzy komórkami organizacyjnymi Urzędu. Jest jednocześnie Pełnomocnikiem Prezydenta m.st. Warszawy ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi oraz Przedstawicielem Prezydenta m.st. Warszawy w Warszawskiej Radzie Działalności Pożytku Publicznego.Członek Rady Działalności Pożytku Publicznego przy Ministrze Pracy i Polityki Społecznej IV kadencji. Wcześniej był dyrektorem Centrum Komunikacji Społecznej Urzędu m.st. Warszawy. Absolwent Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego.
Magdalena Mazur-Wolak, Dyrektor Departamentu Obsługi Klientów ZUS.

W Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych pracuje od 2001 roku. W latach 2005-2010 pełniła funkcję Wicedyrektora ds. Merytorycznej Obsługi Klientów. Od 2011 roku kieruje Departamentem Obsługi Klientów. Z racji swej funkcji odpowiada za organizację bezpośredniej obsługi klientów
w terenowych jednostkach organizacyjnych ZUS oraz rozwój kanałów kontaktu z klientami Zakładu,
w tym e-usług, a także usług telefonicznych.
Posiada certyfikat z metodyki zarządzania projektami PRINCE 2 oraz bogate doświadczenie w realizacji dużych projektów informatycznych, o charakterze często strategicznym. Wśród projektów wdrożonych są Elektroniczna Platforma Wymiany Danych oraz współfinansowana ze środków unijnych Platforma Usług Elektronicznych dla klientów ZUS, w skład której wchodzą Nowy Portal Informacyjny, System Kierowania Ruchem, Urzędomaty i Centrum Obsługi Telefonicznej.
Jakub Wróbel, Starszy menedżer w Dziale Konsultingu Deloitte. Ukończył z wyróżnieniem studia na kierunku Telekomunikacja z Informatyką na Politechnice Łódzkiej. Od ponad 11 lat z sukcesem świadczy usługi doradcze, w tym m.in. dla administracji publicznej oraz wiodących firm z branży TMT (Technologie, Media i Telekomunikacja) w Polsce i Europie. Zrealizowane przez niego projekty w zakresie obsługi klienta i zarządzania relacjami z klientami (CRM) obejmowały w szczególności optymalizację procesów biznesowych, struktur organizacyjnych i wsparcia IT, ocenę jakości obsługi klienta, jak również definiowanie strategii i analizę wdrażanych projektów w powyższych obszarach.
Konrad Zawadzki, Kierownik Biura w Wydziale Organizacyjnym poznańskiego Urzędu Miasta.

Od 2009 roku kieruje POZnan*Kontakt - Miejskim Biurem Informacji Teleinformatycznej, którego utworzenie było wynikiem jego autorskiego projektu. Biuro świadczy usługi informacyjne na zlecenie Urzędu Miasta i miejskich jednostek organizacyjnych oraz innych związanych z Miastem podmiotów.

Z samorządem miasta Poznania związany od 1998r. Z wykształcenia prawnik ukończył studia na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu, oraz podyplomowe studia z organizacji i zarządzania, w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. Posiada certyfikat Call Center Manager wydany przez Institute for International Research. Jego zainteresowania skupiają się na zarządzaniu informacją, wykorzystaniu technologii, w celu ułatwienia kontaktu klienta z administracją oraz promocji zatrudniania osób niepełnosprawnych w administracji publicznej.

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności.