Prelegenci konferencji

Poznaj Prelegentów na Konferencji

Prelegenci

Poznaj prelegentów

Obsługa klienta staje się coraz ważniejsza we współczesnym świecie. Firmy, które wyróżniają się w obsłudze klienta, są w stanie wyróżnić się na tle innych, co może pomóc im w zdobyciu przewagi konkurencyjnej.

Aby utrzymać się w czołówce, wiele firm decyduje się na współpracę z doradcami specjalizującymi się w tej dziedzinie i uczestniczy w konferencjach, aby poszerzać swoją wiedzę.

Jeśli jesteś zainteresowany udziałem w konferencji dotyczącej obsługi klienta w sektorze prywatnym, przeczytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o 5 prelegentach, których nie chcesz przegapić.

Alojzy Szymański

Alojzy Szymanski

Alojzy Szymański jest przedsiębiorcą i specjalistą ds. marketingu. Swoją pierwszą firmę założył w wieku zaledwie 20 lat, a od tego czasu współtworzył wiele innych przedsiębiorstw. Do jego przedsięwzięć należą między innymi Syscom, firma zajmująca się tworzeniem i dostarczaniem oprogramowania, oraz Rentum, firma zajmująca się obrotem nieruchomościami.

Szymański jest również współzałożycielem Smarti, firmy zajmującej się rozwiązaniami z zakresu HR. Od ponad 20 lat jest konsultantem ds. marketingu i współpracował z firmami na całym świecie. Szymański jest również autorem dwóch książek: "Social Media Marketing." oraz "Marketing w Internecie - od strategii do wdrożenia".

Klaudiusz Borkowski

Klaudiusz Borkowski

Klaudiusz Borkowski jest strategiem marketingowym i przedsiębiorcą. Jest założycielem firmy marketingowej BX Solutions. Borkowski jest regularnym mówcą na konferencjach marketingowych i występuje w wielu podcastach o tematyce marketingowej. Jest również autorem książki "The Ultimate Marketing Plan", w której opisuje, jak należy prowadzić marketing w XXI wieku.

Na blogu Borkowskiego, prowadzonym przez Marketing Magazine, można znaleźć porady dotyczące szerokiego zakresu tematów, w tym e-mail marketingu, handlu elektronicznego i mediów społecznościowych. Dostarcza również wskazówek i porad dotyczących tworzenia i wdrażania planu marketingowego.

Rafał Kucharski

Rafal Kucharski<br />

Rafał Kucharski jest przedsiębiorcą, strategiem marketingowym i autorem. Jest założycielem wielu różnych firm, w tym Booking.com, jednej z najpopularniejszych na świecie stron internetowych poświęconych podróżom. Jest również współzałożycielem firmy, która tworzy oprogramowanie pomagające lekarzom śledzić losy ich pacjentów.

Jest także współzałożycielem firmy Artpop, która tworzy technologię rzeczywistości rozszerzonej. Kucharski jest autorem wielu książek, m.in. "The Digital Marketing Revolution", "The Art of Customer Engagement" i "The Art of Building a Business".

Roman Piotrowski

Roman Piotrowski

Roman Piotrowski jest dyrektorem zarządzającym Wyndham Hotel Group i wiceprezesem Wyndham Hotel Group Foundation. Piotrowski ma prawie 20-letnie doświadczenie w branży hotelarskiej i jest dyrektorem zarządzającym Wyndham Hotel Group od 2006 roku.

Jest również odpowiedzialny za fundację charytatywną firmy i pełni funkcję prezesa tej organizacji non-profit. Fundacja Wyndham Hotel Group jest największą na świecie organizacją charytatywną działającą w ramach franczyzy hotelowej. Piotrowski jest pasjonatem pomocy dzieciom i przekazał miliony dolarów na rzecz organizacji charytatywnych, które pomagają dzieciom.

Borys Górski

Borys Gorski

Borys Gorski jest dyrektorem generalnym firmy BlueGiant, zajmującej się zarządzaniem doświadczeniami klientów. Gorski ma ponad 20 lat doświadczenia w marketingu i obsłudze klienta.

Przed założeniem BlueGiant, Gorski był wiceprezesem ds. marketingu w firmie Tera Software. Pełnił również funkcję prezesa firmy Globyx, która dostarcza rozwiązania w zakresie obsługi klienta dla firm. Borys Gorski jest regularnym prelegentem na konferencjach związanych z obsługą klienta, a jego wypowiedź znalazła się w Entrepreneur Magazine.

Loading...